اطلاعیه

 اطلاعیه مهم

محققین گرامی و برگزیدگان محنرم

با سلام و احترام

خواهشمند است به نکات زیر توجه فرمایید:

[جهت انتشار  EBook  همایش مقالات  خود را حداکثر تا تاریخ 15شهریورماه براساس فرمتی که قبلا اعلام شده است مجددا ویرایش نموده و به دبیر خانه ارسال فرمایید.

مقالات همراه با چکیده و ترجمه انگلیسی چکیده ارسال شود.

  هزینه مقالاتی که صرفا  پذیرفته شده 100 هزار تومان خواهد بود وهزینه مقالاتی که پذیرفته شده و در همایش  به صورت سخنرانی ارائه خوهند شد  150 هزار تومان خواهد بود. (بدیهی است تمام مقالات پذیرفته شده در مجموعه مقالات منتشر خواهد شد و گواهی چاپ و سخنرانی تقدیم خواهد شد.)

پذیرفته شدگان عزیز در هردو بخش چاپ و سخنرانی باید هزینه مقاله خود را حداکثر تا تاریخ 15شهریور ماه به شماره حساب4943107   بانک رفاه کارگران به نام جهاد دانشگاهی لرستان واریز نمایند و تصویر فیش واریزی خود را از طریق ایمیل به همراه مقاله ویرایش شده خود به دبیرخانه همایش ارسال نمایند. ( لطفا درعنوان  ایمیل ارسالی خود قید نمایید: "ویرایش مقاله و فیش واریزی")

 به دانشجویان 50 درصد تخفیف تعلق میگیرد. به همین منظور دانشجویان عزیز میتوانند تصویر کارت دانشجویی خود را به همراه فیش واریزی  و مقاله ویرایش شده خود به دبیرخانه ارسال نمایند.

مقالات به صورت کتاب الکترونیک(Ebook) منتشر خواهد شد و انشاءالله در روز برگزاری به همراه گواهی پذیرش تقدیم میشود.

 مقالات برگزیده در پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی  SID  و همچنین در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام ISC نمایه خواهند شد.

 زمان  برگزاری همایش 28 و29 شهریورماه خواهد بود.

هزینه اسکان و پذیرایی از شرکت کنندگان محترم بر عهده دبیرخانه همایش خواهد بود.

نکته مهم: در صورت عدم رعایت نکات فوق مقالات حذف خواهند شد و مسئولیت آن برعهده نویسنده مقاله خواهد بود.

جهت دسترسی سریع تر به اطلاعیه های همایش می توانید در کانال تلگرامی  telegram.me/zagrosjd عضو شوید.

تلفن دبیرخانه:06633214733 سایت همایش http://kallahbad.ir