اطلاعیه شماره 3

اطلاعیه در خصوص قطعی کردن حضور پذیرفته شدگان در  همایش

 

به اطلاع پذیرفته شدگان عزیز و علاقه مندان محترم می رساند؛ به حول و قوه الهی دومین همایش ملی "بررسی ادبیات بومی ایران زمین" در روزهای 28سه شنبه و چهارشنبه  28 و 29 شهریورماه جاری برگزار خواهد شد.

 

افتتاحیه این همایش راس ساعت 18 روز سه شنبه 28 شهریورماه در سالن اجتماعات حوزه هنری لرستان و با حضور مسئولین و برگزیدگان و اهالی علم و فرهنگ و ادب برگزار خواهد شد.

 

ارائه مقالات و اختتامیه این همایش راس ساعت 9 صبح در سالن اجتماعات ساختمان مرکزی دانشگاه لرستان برگزار خواهد شد.

به همین منظور برگزیدگان باید حضور خود در این همایش را حداکثر تا تاریخ 25 شهریورماه قطعی نمایند. در این راستا شرکت کنندگان محترم از طریق شماره تماس 06633214733 حضور و زمان ورود و خروج خود را به شهر خرم آباد اعلام نمایند.

 

هزینه اسکان و پذیرایی به عهده دبیرخانه همایش می باشد. پذیرش مهمانان از ساعت 14 روز 28 شهریورماه آغاز خواهد شد و مهمانان عزیز تا ظهر روز 29 شهریورماه می توانند از شرایط اسکان استفاده نمایند.

 

بدیهی است دبیرخانه همایش از پذیرش مهمانان عزیز در روزهای قبل و بعد از همایش معذور می باشد.

 

نکته1: دبیرخانه تنها مسئولیت پذیرایی و اسکان یک نفر از هر مقاله را می پذیرد، بدیهی است امکان اسکان و پذیرایی از همراهان اضافی وجود ندارد.

 

نکته 2:افراد غیر بومی که به صورت همکار در مقاله وهمراه و یا متقرقه، قصد شرکت و حضور در همایش دارند، در صورت تمایل به استفاده از خدمات رفاهی همایش (اسکان، پذیرایی) می توانند با واریز مبلغ 150 هزار تومان به حساب شماره 4943107 بانک رفاه کارگران به نام جهاد دانشگاهی لرستان، اقدام نمایند. (تصویر فیش واریزی قبل از همایش و هنگام ثبت نام از طریق ایمیل به دبیرخانه ارسال شود.)

 بدیهی است افرادی که تمایل به استفاده از خدمات رفاهی همایش (اسکان، پذیرایی)  را ندارند می توانند به صورت آزاد در همایش شرکت نمایند و ازین بابت هزینه ای از آنها اخذ نخواهد شد.

 

برای شرکت کنندگان درروز اول و قبل از اجرای مراسم افتتاحیه، بازدید از قلعه فلک و الافلاک در نظر گرفته شده است.

 

در صورتی که پذیرفته شدگان به هر دلیلی شرایط شرکت و حضور در همایش را نداشته باشند، گواهی پذیرش و لوح فشرده مجموعه مقالات برایشان ارسال خواهد شد.

 

آدرس محل برگزاری افتتاحیه: خرم آباد، میدان امام خمینی (ره)، خیابان دکترحسابی،  نبش کوچه آرش 6، حوزه هنری استان لرستان

آدرس اختتامیه و ارائه مقالات: کیلومتر 5 جاده خرم آباد- بروجرد، دانشگاه لرستان، ساختمان مرکزی