جشنواره دانشجویی فرهنگی هنری

 

Header2

 

معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی لرستان،اولین دوره جشنواره دانشجویی فرهنگی هنری "اقوام ایران زمین " را برگزار مینماید

 

بخش انیمیشن

anim

بخش عکس

aks

بخش فیلم مستند

film

فرهنگ و ادبیات بومی

film

بخش داستان

dastan

بخش گرافیک دیجیتال

poster

تقویم جشنواره

 

 مهلت ارسال آثار :15 مهر 98

 

اعلام نتایج داوری: 30 مهر 98

 

زمان برگزاری جشنواره: هفته دوم آبان  98

 

پوستر جشنواره

poster2

 

برگزیدگان بخش عکس:

به صورت مشترک:

جواد رضایی، کیوان جعفری، حسین خسروی

همچنین آثاری از علیرضا عطاریانی وامین رحمانی

شایسته تقدیر شدند.

ضمن اینکه هیأت داوران آثاری از عکاسان زیر در بخش نمایشگاه انتخاب کردند:

فرشید اردلان، نگین محمدی فرد، مصطفی قربانی موحد، محمد حیدری، شکیبا طولابی، عرفان غفوری کیاسری، اردلان حسنعلی زاده( دو اثر)، دیاکو رهبری، محمد رضا فربود قصرالدشتی، مجتبی ملک پوریان، محمد علی‌پور( دو اثر)، کیوان جعفری(پنج اثر) حسین خسروی( دواثر) جواد رضایی( دو اثر)

برگزیدگان بخش گرافیک دیجیتال:

در این بخش هیأت داوران اثری را به عنوان رتبه اول انتخاب نکردند.

رتبه دوم: عرفان غلامی

رتبه سوم: محمد تقی کریمی پور

همچنین آثاری از سیدمحمد کاظمی و صبا حیدری و عرفان غلامی شایسته تقدیر شدند.

برگزیدگان بخش داستان کوتاه:

رتبه اول : داستان "نوار برگردان یک حس موازی" نوشته روح الله صالحی

رتبه دوم : داستان "حارزنج" نوشته مهدی صادقی _ سپیده شراهی

رتبه سوم:داستان "آنور رود آبی " نوشته پدرام حقدوست

همچنین آثاری از نویسندگان زیر در کتاب مجموعه داستان جشنواره به چاپ خواهد رسید:

داستان سرگردانان(مرجان ایزدی)، داستان "نگهبان آتش" (پوریا سعیدی)، داستان" باغچه اطفال" (نازنین جلیلی)، داستان "راز سرزمین من" (سعید ناظمی)، داستانهای "شکمبه بز نذار عیدی کادیو" و "مسکان"(علی مهر علیزاده)، داستان "سیسوگ" (الهام نظام جو)، داستان "زیرزمین" (علیرضا محمدزاده)، داستان "چهل سال حسرت " (محسن کاویانی)

پذیرفته شدگان بخش انیمیشن:

با نظر هیأت داوران آثار زیر را در بخش مسابقه پذیرفته شدند:

نوای مهر( مطهره میرزایی)

در تیر رس( مرضیه خیرخواه)

پریوش ( آمنه منشی زاده)

از سرزمین های شرقی( سارا طبیب زاده)

 

تقویم همایش:

به حول و قوه الهی آیین اختتامیه اولین دوره جشنواره دانشجویی فرهنگی هنری اقوام ایران زمین ساعت 9 روز سه شنبه 26آذرماه در سالن اجتماعات دانشکده علوم پایه برگزار خواهد شد.

همچنین فیلم ها و انیمیشن های منتخب روز دوشنبه 25 آذرماه از ساعت 8 الی 16 در دانشگاه لرستان اکران خواهند شد. جدول زمان بندی اکران متعاقبا اعلام می شود.

فیلمهای مستند راه یافته به بخش مسابقه:

سور / روایت کوچ / بذر نذر / احمد احمدپور

بهون/ چوقا/ محمد مرادی جاوید

سالاری/ علی اولیاء

کلماکره/گوهر زاگرس/ ناصر ناصرپور

ترال/حجت الله عدالت پناه

نازگل / سراج/ محمدرضا دهستانی

ایراکو/ هاشم کریمی

پدر بلوط/ اعظم مرادی

گوزل یور دومون اثری/ محدثه عبدالهی

گاچو/ علی اولیاء

لکی‌وش/ محبوبه محرابی‌پور

 

دبیرخانه جشنواه دانشجویی فرهنگی هنری اقوام ایران زمین ورود شما  را به پورتال همایش گرامی میدارد

درباره ما

برگزار کننده

راه های تماس با ما

 

آدرس ایمیل همایش :این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

شماره تماس  : 33214733 - 066

آدرس سایت رسمی  : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید